Training course “Explore your limits”

9-19 березня відбувся неймовірний тренінг курс на острові Мартинік, заморській території Франції.

ГО «Неформальна освіта для молоді», як один з партнерів проєкту, надав можливість двом представницям України стати учасницями тренінгу. Крім українців у тренінгу взяли участь представники Іспанії, Словенії, Бельгії, Німеччини та Італії.

Від початку відбору до завершення ГО «Неформальна освіта для молоді» продемонструвала високі стандарти роботи. Своєчасне інформування, постійна підтримка та залученість під час усього етапу, ось як можна коротко охаректиризувати співпрацю з організацією.

Організатори тренінгу також продемонстрували високі стандарти роботи. Попри усі виклики, які не залежали від них, а саме скасування чи затримки рейсів, збої роботи громадського транспорту тощо, усі учасники були активно залучені до процесу.

Програма тренінгу була різноманітною та непередбачуваною. Учасники дізналися про методи роботи з молоддю, застосовували спортивні активності, як інструмент адаптації та навчання. Найважчими випробуваннями стали піші прогулянки на вершину вулкана Монталь-Пеле та в джунглі. Це дало змогу розвинути командні навички та краще пізнати людей з різних куточків світу.

Цей тренінг заслуговує на найвищі оцінки, а ГО «Неформальна освіта для молоді» створює усі умови для комфортної участі українців у подібних проєктах. Тому, не зволікайте, долучайтеся до активних пропозицій організації.

  • Share this:
Callback
We will contact you shortly!
Your Name:
Your Phone:
Your data is safe. This data will only be used to contact you!
×