Громадська організація «Неформальна освіта для молоді»

Громадська організація «Неформальна освіта для молоді» - це неприбуткова, неурядова молодіжна організація, створена у Дніпрі в 2010 році , яка працює як на національному так і на міжнародному рівнях. ГО «НОМ» є важливим центром побудови молодіжного громадського руху та навчання лідерів нового покоління в Україні.

Наша місія полягає у побудові більш толерантного, розуміючого та сприймаючого суспільства в Україні. Ми зосередились на темах побудови миру, міжкультурного міжрелігійного діалогу, прав людини, включення меншин та біженців (ВПО), толерантності та різноманітності, а також активного громадянського життя та участі молоді.

Наші цілі полягають у залученні молоді до волонтерської діяльності на місцевому, національному та міжнародному рівнях, підтримці молоді у створенні та реалізації власних невеликих громадських проектів, що підтримуватимуть ідеї толерантності, культурного різноманіття, антидискримінації, соціальної інтеграції.

Громадська організація «Неформальна освіта для молоді» регулярно проводить місцеві, національні та міжнародні семінари, зустрічі, табори, навчальні курси, що базуються на принципах неформальної освіти із залученням молоді віком від 15 до 30 років.

Якщо Ви маєте загальне питання, пишіть на:

apply.nonformaleducation4y@gmail.com

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами, пишіть на:

ngo.nfe.4y@gmail.com

  • Поділитися:
Зворотній дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×